Pazartesi - Cumartesi 08.30 - 19.30

Servis Randevusu Al

Yeni Ürünleri İncele

Çekmeköy/İSTANBUL

TAŞDELEN MAH DEKOR SOK. NO: 26 DÜKKAN 3

Mail Adresimiz

info@tanerklima.com

VRF, Değişken Soğutucu Akışkan Debisi anlamına gelmektedir. Bir dış ünite ile birden fazla iç ünitenin denetim edildiği klima sistemidir. Bir VRF Klima Sistemi, binanın değişen kapasite gereksinimlarına bağlı olarak soğutkanın akışını denetim eder. VRF Klima Sistemi bina haricinde bulunan dış ünite ve bina içindeki yaşam alanlarını soğutmak ve/veya ısıtmak amacı ile kullanılan iç ünitelerden doğar.Vrf/vrv Klima ServisiVRF Klima Sistemleri 2 farklı sistemden çeşidi vardır. Heat Recovery VRF (aynı anda hem ısıtma, hem soğutma) Heat Pump VRF (aynı anda yalnız ısıtma yada yalnız soğutma) VRF Klima Sistemleri; ofisler, avmleri, lüks apartmanlar, villalar, restoranlar, plazalar, oteller şeklinde birbirinden bağımsız havalandırma uygulamalarının kullanılmasının gerektiği yerlerde başarıyla kullanılır.

Vrf/vrv Klima Nasıl Çalışırlar

VRF Klima Sistemlerini, klasik split klimalardan ayrılan en büyük özelliği; değişken gaz debisi sayesinde enerji tasarrufu ile birlikte çalışıp kullananların konforunu en yüksek seviyede tutmasıdır. Çevreye maksimum özen ve saygı gösteren sistem, enerji tasarrufuna odaklanmış, gelişmiş uygulama esnekliği sağlar. Çok katlı bir plazadan, bir tek villaya kadar yeni yapılan yada mevcut her türlü yapıda tam bağlarımsız kontrol imkanı sağlamaktadır.Vrf/vrv Klima Servisi

VRF Klima Sistemleri genel olarak otel, alışveriş merkez, hastane benzer biçimde birden çok bağlarımsız iç mekana sahip yapılarda kullanılsa da, kullanım alanları bunlarla kısıtlı değildir.

Sanayi Tesisleri ve Fabrikalarda VRF Sistemlerinin kullanımı: Üretim ya da depolama için nem, ısı şeklinde belirli ortam koşullarının sağlanması ve korunması gereken alanlarda VRF Klima Sistemleri en pratik çözümdür.

Ofisler, İdari Binalar: Masa başı çalışanlarının yoğun olduğu ofis ve yönetimsel binalarda gerekli tüm iklimlendirme ihtiyaçları VRF Sistemleri ile sağlanabilmektedir.

Villalar: Villalarda proje aşamasında yahut sonradan uygulanabilecek VRF Klimalar ile her katın veya odanın birbirinden bağımsız ısıtılması yahut soğutulması mümkündür.

Okullar, Eğitim Binaları: Eğitim kampüslerindeki farklı oda, sınıf ve katların sağlıklı bir halde iklimlendirilebilmesi ve merkezi olarak denetim edilebilmesi için en uygun çözüm VRF Klima Sistemleridir.

Her Türlü Marka ve Model Klimalara Servis Hizmetimiz Vardır
Her Türlü Vrf /vrv Klima Sistemlerine Garantili Faturalı Hizmet Servisimiz Vardır

Yorumlarını Ekle

E-posta adresiniz kimse ile paylaşılmayacaktır. * İşaretli Alanlar Gereklidir