Pazartesi - Cumartesi 08.30 - 19.30

Servis Randevusu Al

Yeni Ürünleri İncele

Çekmeköy/İSTANBUL

TAŞDELEN MAH DEKOR SOK. NO: 26 DÜKKAN 3

Mail Adresimiz

info@tanerklima.com

Ümraniye Klima Servisi

Türkiye de bulunan tüm klima modelleri ve markasını onarım edebilme yeteneğine ve tecrübesine sahip olmuş bir şirketiz bizden almış olacağınız hizmetten memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini oluşturmaya çaba sarf etmekteyiz.Ümraniye Klima Servisi

Klima iç ünite montajında nelere dikkat edilmelidir:

değerli müşterimiz yeni bir klima aldınız bunu evinizin salonuna yada başka bir yere taktırmayı düşünüyorsanız şu yazılı olanları göz ardı etmemenizi tavsiye etmekteyiz. Ilk kaide sağlığınızı etkilemeyen direk üzerinize soğuk hava üflemeyecek yerde olmalıdır. öteki teknik konular ise tavan ile arasında 10 santimetre boşluk sağ ve sol yanlarından ise 5 santim boşluk mutlaka bırakılmalıdır. Yerden yükseklik ise 150 cm aşağı olmamasına dikkat ediniz. Montajını yaptığınız yerin sağlamlığını kontrol ediniz.

Klima motor kısmının montajında dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan nedir:

Binanın dış kısmına montajı meydana getirilen motor (kompresör) denilen bu dış ünite cihazının en lüzumlu olan kuralı hava emiş ve geri verme kısmındaki kalan yerlerin kapatılmaması yakınına bunu engellemiş olan bir şey konmamalıdır. Klimanın sesli çalışmasını engellemek için ise titreşimi yok eden lastik kullanılmalıdır. Dış ünitenin asılacağı duvarın sağlam olduğundan emin olunmalıdır.

İstanbul ili Ümraniye ilçesinde hizmet veren Ümraniye klima servisi telefon numarası 0532 474 54 51‘dir. Servisimize WhatsApp yöntemiyle ulaşabileceğiniz şeklinde arayarak da klima arıza bakım onarım klima gaz dolumu ve birçok klima teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Ümraniye ilçesinde ve mahallelerinin tüm bunlarnda hizmet veren servisimiz 15 yıldır bu bölgede klima konusunda teknik servis hizmeti vermektedir. Ümraniye klima servisi olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda klima bakımı, klima montajı, klima sökme ve takma işlemi, klima gaz dolumu ve diğer klima teknik hizmetleri için çağrı merkezimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. İşinde uzman ekiplerimizle günün her saati servisimiz açıktır ve hizmet etmekteyiz. Klima Teknik servis ustalarımız konusunda uzman senelerın verdiği tecrübelerle hizmet etmektedir.

https://www.tanerklima.com/Firmamız Tamamen Resmidir.

Yorumlarını Ekle

E-posta adresiniz kimse ile paylaşılmayacaktır. * İşaretli Alanlar Gereklidir