Pazartesi - Cumartesi 08.30 - 19.30

Servis Randevusu Al

Yeni Ürünleri İncele

Çekmeköy/İSTANBUL

TAŞDELEN MAH DEKOR SOK. NO: 26 DÜKKAN 3

Mail Adresimiz

info@tanerklima.com

30Dk.Teknik Destek

Taner Klima Servis Online Destek
Taner İklimlendirme Sistemleri Taşdelen semtinde tüm marka ve model klimalara uygun fiyatlı ve kaliteli servis hizmeti sunmaktadır. Taner klima servisi, midea, hitachi, viessmann, contek, arçelik,daikin,mutshibushi şeklinde bir çok markaya garantili servis hizmeti vermekte bunun yanında çekmeköy semtinde öteki markalara özel teknik servis hizmeti bulunmaktadır. Taner klima teknik servisi onarım edilen garanti dışı klimalara 1 yıl yedek parça garantisi uygular. Servisimiz Taner klima tamiri,klima bakımı,klima montajı hizmetlerini öteki semtlere de sunmaktadır.Taner klima servisi olarak aynı gün servis hizmeti vermekteyiz. Yapmanız gereken 0532 474 54 51 numaralı hattan bizlere ulaşmanız olacaktır. Taşdelen bölgesinde klima bakımlarında en çok tercih edilen firmalar içinde yer verilmiştir. Ortalama yirmi senedir bu sektörde klima hizmetleri vermektedir. Taner klima servisi aynı gün hizmet, Taşdelenklima montajı olarak Taşdelen ve yöre semtlerine hizmet vermekteyiz. Klima arızaları ise biroldukça insanoğlunun başına gelecek bir sorundur bu sorunların başında klima su kaçağı gelir. Klimadan su geliyorsa öncelikle klimanın iç ünitesinden mi yoksa dış ünitesinden mi su gelindiğine bakılır.

Taşdelen Klima Montaj-Arıza-Bakım Hizmetleri

Müşterilerimize verdiğimiz bu güven sayesinde de her geçen gün giderek büyümekteyiz. Bizlere gurur veren güzel geri dönüşlerle kendimizi daha güçlü hissetmekteyiz. Böylelikle hizmet kalitemiz her daim en üst seviyede bulunmaktadır. Sizlerin görüş, öneri ve isteklerini dikkate alarak, kendimizi bir adım daha ileri götürüyoruz.
Evinizde ve işyerinizde kullandığınız her türlü klimanın arıza, problem ve sıkıntısı için güvenle bizlere ulaşabilirsiniz. Önceliğimiz minimum maliyette maksimum performanstır. Buna bağlı olarak da memnuniyetinizi sağlamak birincil görevlerimizdendir. Hizmetlerinizde herhangi bir mesele yaşamamanız için meydana getirdiğimız yenilikçi çalışmalarımızla da hem sizleri hem de kendimizi bir adım ileri taşıyoruz. Taşdelen Klima ServisiKlima arızaları ise biroldukça insanoğlunun başına gelecek bir sorundur bu sorunların başında klima su kaçağı gelir. Klimadan su geliyorsa öncelikle klimanın iç ünitesinden mi yoksa dış ünitesinden mi su gelindiğine bakılır.Taşdelen Klima Servisi,Taşdelen Klima Bakımı,Taşdelen Klima Montajı

Yorumlarını Ekle

E-posta adresiniz kimse ile paylaşılmayacaktır. * İşaretli Alanlar Gereklidir