Pazartesi - Cumartesi 08.30 - 19.30

Servis Randevusu Al

Yeni Ürünleri İncele

Çekmeköy/İSTANBUL

TAŞDELEN MAH DEKOR SOK. NO: 26 DÜKKAN 3

Mail Adresimiz

info@tanerklima.com

Şile Klima Servisi Klimlendirme kurulum teknikleri çok soğuk olmadığı günlerde çok yaşamsal olabilir. Yaz günlerinde, özellikle klima üniteniz yoksa, can sıkıcı ve sinir bozucu olabilecek bazı sıcak hava sıcaklıkları yaşayabilirsiniz. Buna ek olarak, ısının yoluna girmeye başladığında, insanoğlunu şereflendirecek en iyi buluşun bir klima sistemi olduğuna tamamen ikna olmuş olabilirsiniz. Yazları herhangi bir zamanda nerede olduğunuzun önemi yoktur, soğumaya devamlı ihtiyaç duyacaksınız. Sadece, kendi klima ünitenizi satın aldıktan sonra, şimdi o harika temiz soğuk havanın hazzını çıkarmadan ve keyfini çıkarmadan önce sistemi kurmanız gerekecektir. Klima tesisatı için, genellikle sıradan ve son derece bayağı bir projedir.

Şile Klima Tamir Bakım Servisihttps://www.tanerklima.com/

Taner Klima Servisi İletişim

Taner klima servisi olarak klimalarınızın bakımını, montajını, sökme işlemlerini ve tamirini yapmaktayız. Profesyonel ekibimiz ile 15 yılı aşkın deneyim ve deneyimlerimizi birleştirerek hizmet vermekteyiz.
Teknik Servis ve destek istekleriniz için aşağıda ki form yoluyla veya 0216 312 9968 – 0532 474 54 51 nolu telefonlarımızdan da bize dilediğiniz  şile klima servisi
Klimanızın bakım ve onarımını yaptırmadan kullanmaya devam etmeniz halinde elektrik faturanızda yükselme ve klimanızda iyi soğutmama, iyi ısıtmama şeklinde problemler ile karşı karşıya gelebilirsiniz

Klima Bakımı

Şile Klima Servisi Yaşam alanlarında kullanılan, yaz – kış istenilen sıcaklık ayarı ile çalışan klimalar, iklimlendirilmek istenilen mekânda ve dış ortamda mevsim koşullarına gore farklı hava şartlarına maruz kalırlar. Bu süreçte cihazların iç ve dış yüzeylerinde kirlenme ve tahribat meydana gelir. Yetkili klima teknik servisi tarafınca aletin performansını düşüren bu problemlerı ortadan kaldırmak için periyodik olarak bakım işlemi yapılması gerekir.
Şile klima servisi olarak klimalarınızın bakımını, montajını, sökme işlemlerini ve tamirini yapmaktayız. Profesyonel ekibimiz ile 15 yılı aşkın deneyim ve deneyimlerimizi birleştirerek hizmet vermekteyiz.

Yorumlarını Ekle

E-posta adresiniz kimse ile paylaşılmayacaktır. * İşaretli Alanlar Gereklidir