Tadilat & Tamirat

Tadilat ve Tamirat Nedir?

Tadilat ve tamirat işleri yaşam alanlarınızda kullanılmakta olan malzemelerin kullanım ömrü dolmaya başladığında çıkarabileceği hasarların onarılma işlemlerine denilmektedir. Dekorasyon amaçlı yapılan ürünlere nazaran daha uygun bütçeler ile yapılan işlemlerdir. Boya badana konusunda sıklıkla yapılan tamirat işlemi ise, duvar onarımı olmaktadır. Alanında uzman olan boyacı ustalarımız duvar tamiratı ve duvar onarımı konusunda bir numaradır. Bunu sizler de boyacı ustalarımız ile çalışarak görebilirsiniz. Bir duvarı eskiden olduğu gibi sağlam ve muhteşem görünümüne kavuşturmak firmamız bünyesinde çalışan boyacı ustalarımızın işidir.

Su tesisatı insanların ihtiyaçlarını karşılamak için şehir şebeke hatlarından binalarımıza giriş yapan suyun borular ve gerekli ekipmanlar aracılığı ile yapılara dağıtılması işidir.

Su tesisatındaki en önemli faktör ilk yapım aşaması ve sonrasında su tesisatı sistemini dış etkenlerden gelebilecek zararlara karşı korumaktır.

SU TESİSATINDA İLK YAPIM AŞAMASI
Yapılarda bütün iş kolları o yapının projesi esas alınarak yapılmaktadır. Alt yapı bölümünü esas alacak olursak; elektrik tesisatı, su tesisatı, kalorifer tesisatı gibi bölümler projede belirlenen güzergahtan yapılmak zorundadır. Aynı şekilde su tesisatı projesinde belirlenen ve yapılacak işin aslına uygun malzeme kullanımı hayati önem taşır.

Fakat inşaatın kendi içindeki proje denetim yetersizliği gibi çeşitli nedenlerden ötürü yapıların su tesisatındaki çıkabilecek sorunlar daha ilk yapım aşamasında kendini belli eder. Özellikle küçük boyutlu inşaat projelerinde bu durum su tesisatını yapacak ustanın inisiyatifine kalmaktadır.

Asıl sorunda burada başlamaktadır. Genel olarak günümüz yapılarında en az maliyet-en çok kar politikası güdüldüğü için su tesisatı sorunları ilk yapım aşamasında işte burada başlar. Proje aslına uygun kullanılmayan kalitesiz malzemeler su tesisatında su kaçağının oluşmasına davetiye çıkarmaktadır.

Yapılarda su tesisatı malzemesi seçilirken nelere dikkat edilmelidir;

 • Su tesisatında kullanılacak malzemeler TSE belgeli olmalıdır
 • Üretici firma su tesisatı ürünlerine garanti vermelidir.
 • Su tesisatı yapılırken uygun çapta boru kullanılmalıdır
 • Yıpranmış zedelenmiş su tesisatı malzemesi kullanılmamalıdır

DOĞRU SU TESİSATI NASIL YAPILIR?
Yukarıda doğru su tesisatının yapılmasında projeye uygunluğun önemini belirtmiştik. Bu bölümde su tesisatı yapımında önemli nüansları birlikte ele alalım. Su tesisatı yapılırken kapı eşiği, lavabo montaj yerleri, tuvalet montaj yerleri, küvet altı, küvet çıtası montaj yerleri gibi montaj aşamasında su tesisatı borusuna zarar gelebilecek bölgelerden yapılmamalıdır.

Su tesisatı boruları inşaat halindeyken muhafazaya alınmalıdır. Kaba inşaat halinde olan bir yapıda su tesisatı borularının üstüne delici, kesici cisimler isabet edebilir. Borular ortada olduğu için üzerlerinden inşaatta yapımında taşınan yük arabaları geçmektedir. Bu geçiş esnasında borular zarar görmektedir. Yapılan su tesisatı kılçık diye tabir edilen sabitleyici veya harç yardımı ile belirli bölgelerden sağlamlaştırılmalıdır.

Önemli: Su tesisatı borusunun üzerine çimento oranı yüksek harç yapılmamalıdır. Borunun esneme payı olduğu için üzerine dökülen harç çok yağlı ise genleşme gösteremeyerek boru çatlaması veya boru patlaması meydana gelebilir.
Mutfak bataryası, banyo bataryası ve diğer bulunan muslukların ağız kısımları düzgünce sabitlenmeli montaj aşamasında oynamamalıdır.

TEST AŞAMASI
Konut su tesisatı, fabrika su tesisatı, otel su tesisatı, okul su tesisatı ne tür yer olursa olsun su tesisatına test yapılmalıdır. Su tesisatı testi işletme basıncının dört katı oranında yapılmalıdır. Konuyu şu şekilde sadeleştirecek olursak, örneğin evinize şebeke hattından gelen suyun basıncı 3 bar. Bu da demek oluyor ki evinizin su tesisatında yapılacak su kaçağı testi 12 bar olmalıdır. Hatalı yapılan su tesisatları doğru oranda test yapılırsa su kaçağı olup olmadığı anlaşılır. Su kaçağı testinin en önemli faydası da yapı daha kaba inşaat aşamasındayken şayet su kaçağı var ise bunu tespit etmektir.

VİTRİFİYE VE DİĞER EKİPMANLARIN MONTAJINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR
Vitrifiye malzemesi ve diğer ekipmanlar olarak küvet, duşakabin, duş başlığı, mutfak bataryası, banyo bataryası, banyo dolabı, mutfak tezgahı gibi ekipmanların montaj aşaması da su tesisatının korunmasında önemli yer tutar.

Duş başlığı montaj edilirken su borusu güzergahı üzerine monte edilmemelidir. Küvet ve duşakabin montajında dikkat edilecek en önemli husus yan çıtaların montajı için delinecek deliklerin su borusu üzerine denk gelmemesidir.

Mutfak bataryası ve banyo bataryası gibi ekipmanların montajında bataryaların ağız kısımlarının dikkatlice duvara sabitlenen yerinde oynatılmadan yapılması gerekmektedir. Mutfak lavabosu evye sifonu ve banyo lavabosu evye sifonu montajı yapılırken sifon düzgünce lavabo deliğine oturtulmalı sifon contası yıpratılmamalıdır. Evye sifonu takıldıktan sonra su kaçırıp kaçırmadığı mutlaka kontrol edilmelidir.

Mutfak tezgahı montajı yapılırken dolap montajı için delinecek deliklerin yerlerine çok dikkat edilmelidir. Mutfak dolabı montajında hem temiz su tesisatı hem de pis su tesisatı bölgesinde çalışılacağı için iki bölümü de etkilemektedir.

Su sayacı monte edilirken dikkat edilmesi gereken en önemli husus montaj esnasında ana kolon borularına zarar vermemektir. Firmamızın edinmiş olduğu servis tecrübelerinde su vanasını kendi değiştirmeye çalışırken diğer su tesisatı unsurlarına da zarar verdiklerine şahit olmuştur. Su tesisatı tamiratı uzman kişilerce yapılmalıdır.
Banyo tadilatı yapılırken tıpkı su tesisatı sıfırdan yapıldığı gibi test yapılmalıdır. Yenilenen banyo dekorasyonunuz sonrasında evinizde oluşacak su kaçağı sorunu tekrar banyo tadilatı maliyetini ortaya çıkarabilir. Banyonuzu tadilat yaptırmaya karar verdiyseniz şayet banyo tavan boyasında kabarma probleminiz var ise üst komşunuza su kaçağı tespiti yaptırmasını isteyiniz.

Aksi taktirde özenle yaptırdığınız banyo tadilatınız üst kattan su akması sonucu berbat olabilir. Banyo tavanının küflenme sorunu çok sıklıkla karşılaştığımız bir sorundur.

Diğer bir dikkat edilecek husus ise evinizi tadilata sokmadan önce musluklardan gelen suyu kontrol etmenizdir. Musluktan su az geliyor ise mutlaka uzman bir su tesisatçısına kontrol ettirmelisiniz. Musluklardan su çok az geliyor ise muhtemelen tesisatınızın bir noktasında tıkanma veya daralma olabilir.

Tesisatla ilgili herhangi bir sorununuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin veya +90 (216) 312 99 68 numaralı telefondan bizi arayın.

Dış Cephe Giydirme

DIŞ CEPHE UYGULAMALARI

 • Binalarda ısı yalıtımı için içten, dıştan ve sandviç duvar olmak üzere 3 farklı yöntem uygulanır. Isı köprülerinin oluşumunu önlemek ve yalıtımın sürekliliğini sağlamak için yapılan en iyi uygulama mantolama uygulamasıdır. Dış cephe mantolama uygulaması yapı fiziği açısından en uygun olan ısı yalıtım sistemidir.

  Mantolama mevsim şatlarına göre ısı kayıp ve kazançlarını engellemek için bina dış kabuğunun ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanmasıdır. Teknik olarak ise ısı köprüsü oluşturmadan gerekli ısı iletim katsayısına ulaşmak için bina dış yüzeyine yapılan ısı izolasyonudur.

  MANTOLAMANIN AVANTAJLARI

  Bina dış yüzeyindeki her türlü kiriş, kolon, hatıl vb.. betonarme yapı elemanlarını tamamen yalıtarak ısı köprülerinin oluşmasını engeller. Binayı dışarıdan bir manto gibi sararak ana malzemede sıcaklık farkları sebebi ile oluşabilecek çatlakları ve hasarları önler.Dış duvarlarda oluşan yaz kış sıcaklık farkları 5 oC kadar çıkabilmektedir.
  Bina dış duvarları dış ortamın tüm etkilerinden korunur.
  Yoğuşma riski en aza indirilir.
  Hem ısı hem de su yalıtımı sağlar
  Tekniğe uygun yapılmış bir mantolama uygulaması %50 ye varan ısı tasarrufu sağlar.
  Mantolama yapılmış binalarda ısı dengeli bir şekilde dağıldığı için yoğuşma ve hava akımı olmaz, bu sayede konforlu bir yaşam alanı elde edilmiş olur.
  Yakıt tüketimini azalttığı için çevrenin korunmasına katkı sağlar.
  Binanın dış duvarlarında beton içindeki donatıları korozyona karşı koruyarak bina ömrünü uzatır.

  MANTOLAMA NERELERE YAPILIR

  Binaların dış duvarlarına, çatılarına, toprak temaslı mahallere, katları ayıran döşemelere, depo garaj gibi ısıtılmayan bölümlere bakan kısımlara ve soğuk hava depolarına mantolama uygulaması yapılabilir.

  MANTOLAMA NE KADAR SÜREDE YAPILIR

  Mantolama uygulaması orta büyüklükteki bir bina için ortalama 1-4 hafta arasında sürmektedir. Hava koşulları, binanın büyüklüğü, uygulamada çalışacak personel sayısı bu süreyi olumlu ya da olumsuz etkileyebilmektedir.

  MANTOLAMA SİSTEMLERİ NASIL KORUNUR

  Eski binalarda mantolama tatbikatları öncesinde klimaların, antenlerin, tabelaların, çamaşır demirlerinin tümünün sökülmesi gerekmektedir. Sistemin ana prensibi hiçbir aralık kalmadan cephenin tamamının ısı yalıtım levhaları ile kapanması olduğu için söz konusu unsurların mantolama sonrası cepheye monte edilmemesi çok daha sağlıklı bir karar olacaktır. Yine eski binalarda daire doğramalarının değiştirilmesi düşünülüyorsa mantolama öncesi bu değişikliğinde yapılması da sistemin zarar görmemesi adına önemli katkı sağlayacaktır. Bazı binalarda zemin katlar araç otoparkına cephelidir. Bu tip durumlarda cephe duvarının önüne çiçeklik, çit veya araçlar için lastik bar demirlerinin konması istenmeyen kaza risklerini ortadan kaldıracaktır. Bina yönetimlerinin mantolama sonrası kat malikleriyle beraber ortak karar alarak ilerleyen dönemlerde de dış cephe ısı yalıtım sistemlerine özel yönetim tedbirleri alınması herkesin ortak çıkarına olacaktır. Tüm bu tedbirlere rağmen onarım isteyen bir durum söz konusu olduğunda binanızın uygulamalarını yapan firmayla görüşüp yardım talep etmeniz doğru bir seçim olacaktır. Yapınızın ömrü ve sizin yaşam alanınızın sağlığı açısından günümüz yapı sektörünün en geçerli çözümü olan dış mantolamanın avantajlarından sonuna kadar faydalanmanız yine sizin elinizdedir.

Dış Cephe Boyama

Dış cephe boya

Dış cephe boya uygulaması nasıl yapılır?

Evinizde dış cephe boya uygulaması mı gerçekleştirmek istiyorsunuz? Ve nereye başvuracağınızı bilmiyor musunuz? O zaman hemen bizimle iletişime geçmenin tam zamanı. Dış cephe boyası oldukça önemlidir; boyama ile birlikte sadece görünüm değişmekle kalmayacak aynı zamanda hava koşullarının evinize zarar vermesini de önleyecektir. Dış cephe duvar boyası geniş bir renk yelpazesine sahiptir ve hava koşullarına karşı korunmaya yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Bu nedenle boya seçerken oldukça dikkatli olmanızı öneririz.

Önce Güvenlik

Dış cephe boya uygulamasına başlamadan önce güvenliğin oldukça önemli olduğunu unutmayın! Güvenlik için alınması gereken önlemler şunlardır;

 • Bir merdiven kullanırken, toplam yüksekliğinin alt çeyreğini, evin tabanından uzağa yerleştirin. Merdivenin sağlam düz zeminde sola veya sağa eğilmediğinden emin olunur. Kullanım ve uzatma merdiveni kullanılıyorsa, en az üç basamak üst üste gelmelidir.
 • Merdiven basamaklarının içinde dengeli bir ağırlık merkezi bulundurulur. Merdivene düz ayakkabı veya çizme ile çıkılmalıdır.
 • Bir kol uzunluğundan daha fazla uzağa uzanılmaz. Mümkünse iskele kullanılır çünkü bu daha güvenlidir.

Dış Cephe Boya Uygulamasına Hazırlık

Adım 1 – Alanı Temizleme

Herhangi bir yüzey kirini ve kabarmış duvarı çıkarmak için kıllı el fırçalarını kullanılır. Kabarmış duvarları temizlemek içinse bir kazıyıcı kullanılır. Duvar çok kirliyse duvarı ev tipi deterjanla suyla iyice yıkanır. Dış yüzeylerinizde küf ve yosun oluşmuşsa; yosun ve küf sökücü kullanmakda fayda vardır.

Adım 2 – Hasarları Onarma

Küçük çatlakları ve delikleri doldurmak için, gerekli komponentler kullanılır, uygulama için öncelikle hasarlı alanın kabarmış duvardan arınmış olduğundan emin olunur. Daha sonra dış dolgu veya harcı bir bıçak kullanarak uygulanır ve ıslak bir doldurma bıçağıyla düzeltilir. Çatlama veya hasar 10 mm’den daha derinse, dolguları katmanlar halinde biriktirmek gerekebilir. Kuru iken orta dereceli zımpara kağıdı ile ovalanır.

Adım 3 – Astarlama

Kenarları ve ulaşılması zor bölgeler için küçük bir boya fırçası kullanarak Silikonlu Dış Cephe Örtücü Astar ile gözenekli veya tozlu yüzeyleri astarlanır. Daha büyük alanlar için orta veya uzun tüylü bir merdane kullanılır, bu boyama için stabil bir yüzey oluşturacak, boyayı uygulamasını kolaylaştıracak ve boya sarfiyatını azaltacaktır.

 

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti hususunda, konusunda uzman ve profesyonel bir su tesisatı servisi aracılığı ile su kaçağı sorununu çözmeye çalışan ev ve iş yeri sahipleri en doğrusunu yapmaktadırlar. Su kaçağı sorunu maalesef neredeyse her insanın yaşadığı bir durum haline gelmiş durumda.

Mal sahiplerinin suyun aktığı yeri dikkate alarak evlerinde ya da işyerlerinde yapmış olduğu kırma girişimleri maalesef büyük oranla hüsranla sonuçlanmıştır. Su kaçağını bulamadıkları gibi üstüne tadilat maliyetini de katarak ev sahiplerine bu durumda bir yük daha getirmektedir.

Su kaçağı tespiti son teknoloji ve sürekli geliştirilen cihazlar ile yapılmaktadır. Burada sizlere özellikle belirtmek istediğimiz husus şudur ki; cihazlı su kaçağı tespitinin amacı en az hasarla su kaçağını bulmaktır. Hassas su kaçağı tespit cihazlarımız sayesinde su kaçağı tespiti konusunda siz değerli halkımızın su kaçağı sorunlarına artık son veriyoruz.

 

Duvarda oluşan kabarma veya hiç sebep yokken kabaran tavanlarınız su kaçağının en büyük işaretçilerindendir. Duş teknesi ya da küvet bölümünün tavan kısmında oluşan bazı kabarma, tavan boyasının siyahlaşması su kaçağının belirtisi olabileceği gibi, o alanda oluşan rutubet nedeni ile de meydana gelebilmektedir.

KUPONLAR

Online İndirim Fırsatlarını Kaçırmayın

Servis İsteyin!

Servis talebi oluşturmak için yandaki formu eksiksiz doldurunuz.

Ya da 0216 312 99 68  ve 0532 474 54 51 nolu telefonlarımızdan da bize ulaşabilirsiniz.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Petek Temizleme

Mauris fermentum dictum magna. Sed laoreet aliquam leo. Ut tellus dolor, dapibus eget, cursus eleifend, elit.

Klima Teknik Servisi

Klima Bakımı

İlk Günkü Gibi Konfor ve Tasarruf…

Yaşam alanlarında kullanılan, yaz – kış istenilen sıcaklık ayarı ile çalışan klimalar, iklimlendirilmek istenilen mekânda ve dış ortamda mevsim koşullarına göre farklı hava şartlarına maruz kalırlar. Bu süreçte cihazların iç ve dış yüzeylerinde kirlenme ve tahribat meydana gelir. Yetkili klima  teknik servisi tarafından cihazın performansını düşüren bu sorunları ortadan kaldırmak için periyodik olarak bakım işlemi yapılması gerekir.

Gerek enerji tasarrufu, gerekse de klimanın sorunsuz çalışması bakımından, bu periyodik kontrollerin ihmal edilmemesi gerekir. Cihazı ekstra enerji harcamaktan kurtaracak, sağlığınızı ve güvenliğinizi sağlayacak klima bakım hizmetlerinden düzenli olarak yararlanmak için yetkili servisimizden destek alabilirsiniz.

Klima Bakımı Neden Önemli?

Markası ve modeli ne olursa olsun klimanın ilk günkü verimlilik ve performansla çalışması için periyodik klima bakımı hayati önem taşır. Herhangi bir arıza durumuyla karşılaşmayı en aza indirgemek ve cihazı yormamak için klima bakımı yaptırılmalıdır. Ayrıca:

 • Cihazın verimli çalışması için,
 • Klima arızalarının önüne geçebilmek için,
 • Enerji tasarrufu sağlamak için,
 • Fatura maliyetlerini azaltmak için,
 • Sağlığınız için,
 • Konfor ve güvenliğiniz için,
 • Temiz hava solumak ve hastalıklardan korunmak için,
 • Klimanın ömrünü uzatmak için,
 • Mevsimleri sorunsuzca geçirebilmek için klima bakımınızı yaptırmalısınız.

Sağlığınızı ve Güvenliğinizi Tehlikeye Atmayın!

Maddi ve manevi zararlarla karşılaşmamanız için yaptırmanız gereken klima bakımı, yetkili servislerce gerçekleştirilmesi gereken bir uygulama. Düzenli olarak yaptırıldığı taktirde bakım hizmetlerinin yararını göreceksiniz.

Kompresörü düzensiz çalışan ve ömrü azalan cihazınız ayrıca fibromiyalji, baş ağrısı, sinüzit, kronik yorgunluk, burun kanaması, yüz felci, alerji ve lejyoner, astım gibi hastalıklara neden olur. Elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmeler de güvenliğinizi tehlikeye atar. Bu nedenle yılda en az iki kez klima bakımı yaptırılması gerekir.

Taner İklimlendirme Sorunsuz ve Hızlı Bakım Çözümleri

Klima Bakımı Servisimiz yıllardır sektörün öncü markalarından biri olarak edindiği tecrübe ile klimalarınızın yüksek performansta ve sorunsuz bir şekilde çalışması için üst düzey servis hizmetleri sunuyor. Klimalarınızın periyodik bakımlarını yaparak cihazlarınızın ömrünü uzatıyor.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Taner İklimlendirme  7/24 uzman desteği yanınızda. Klima Bakım Servisi işlemleriniz için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Taner İklimlendirme Bakım Servisi 7/24 numarası olan  0532 474 54 51’i arayabilirsiniz.

Klima Montaj Servisi

Güvenli ve Sağlıklı Yaşam Alanları…

Klima montajı, klima servisi çalışanları tarafından herhangi bir marka klima aldıktan sonra üründen beklenen verimi elde etmek, yüksek performans ve tasarruf sağlamak için yapılan stratejik uygulamalardan biridir. Cihazın nereye monte edileceğinin belirlendiği aşamayı kapsar. Montajın bu kadar önemli olmasının nedeni cihazın kullanım süresini ve koşullarını önceden belirleyebilmesidir.

Bu işlemin standartlar içerisinde yapılmaması, olumsuz durumlar yaratacağından yetkili olmayan müdahalelerden kaçınılması gerekir. Montaj kuralları dahilinde gerçekleştirilen işlemler cihazın kapasitesini ve verimliliğini koruyacaktır. Ayrıca yanlış yere montaj yapılması halinde konforlu üfleme sağlanmadığı için hastalıklara sebebiyet verilir.

Klima Montaj Süreci

Cihazınız için en ideal montaj yerini belirlerken profesyonel ve disiplinli bir çalışma sürecini izliyoruz. İşlem yapılacak alanın keşfini tamamladıktan sonra ideal montaj alanı oluşturup ortaya çıkabilecek problemler için tedbir alırız. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesini sağlarız. Montaj sürecimizin işlemesi de aşağıdaki sıraya göre gerçekleşir:

 • Ön keşif,
 • Doğru bakır boru ve drenaj tesisatı,
 • Doğru arındırma ve vakumlama,
 • Doğru soğutkan şarjı,
 • Uygun voltaj,
 • Dekoratif görünüm sağlama,
 • Ana tesisatın uygun kelepçelerle sabitlenmesi,
 • İç ünite için servis boşluğu oluşturulması,
 • İç ve dış ünitenin hava akışını engellemeyecek ortamın oluşturulması,
 • Su drenaj testi,
 • Geçici elektrik beslemesi ile devreye alma,
 • Topraklama hattı kontrolü,
 • Çalıştırma öncesi yapılması gereken kontroller,
 • Çalıştırdıktan sonra alınan değerlerin, katalog verileriyle uyumunun kontrolü

Uzman Kadro, Sorunsuz Montaj

Uluslararası kalite standartlarıyla yıllardır klima montajında uzman kadrolardan birine sahip olan Taner İklimlendirme yaşam alanlarınızda konforu ve güvenliği sağlıyor. Çalışma prensiplerimiz doğrultusunda ilk olarak güvenliğinizi ve sağlığınızı düşünerek olması gereken montaj koşullarını oluşturduktan sonra uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Klima Montaj Servisi cihazınızın uzun ömürlü olması ve tasarruflu bir kullanım elde edilmesi için profesyonel ekibiyle 7/24 hizmetinizde! Kadrosunu alanında uzman kişilerden seçen ve İstanbul’un tüm noktalarına hızlı servis ağı sunan Taner İklimlendirme ailesiyle siz de tanışın ve kusursuz hizmet anlayışından yararlanın. Üstelik ekonomik fiyatlarla ve uygun ödeme koşullarıyla! TSE Belgeli ürün ve hizmetlerimize sonuna kadar güvenebilirsiniz!

Taner İklimlendirme Sorunsuz ve Hızlı Montaj Çözümleri

Klima Montaj Servisimiz yıllardır sektörün öncü markalarından biri olarak edindiği tecrübe ile klimalarınızın yüksek performansta ve sorunsuz bir şekilde çalışması için üst düzey servis hizmetleri sunuyor. Klimalarınızın periyodik bakımlarını yaparak cihazlarınızın ömrünü uzatıyor.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Taner İklimlendirme 7/24 uzman desteği yanınızda. Klima Bakım Servisi işlemleriniz için Servis Talep Formu nu doldurabilir ya da Taner İklimlendirme Klima Montaj Servisi 7/24 numarası olan 0216 312 99 68 ve 0532 474 54 51’i arayabilirsiniz.

Tüm Markaların Orjinal yedek Parçaları Burada

Her elektronik cihazda olduğu gibi klimalarda da belirli bir kullanım zamanından sonra arıza durumları ile karşılaşılabilir. Klima servisi bakımı ve tamir gerektiren bu gibi durumlarda yedek parça değişimi ve aksesuar kullanımı söz konusu olur. Yüksek performansla yaz – kış çalıştırılan klimalar doğru kullanılmadığı ya da bakımları yapılmadığı taktirde daha çabuk arıza gösterebilirler.

Klima yedek parçaları, cihazın ilk günkü veriminde ve özelliklerinde çalışmasını sağlamak için orijinal ürünlerden tercih edilmelidirler. İmitasyon parçalar kullanıldığında fiyat açısından avantaj sağlansa da kısa zamanda geri dönüşü olmayan arızalarla karşılaşılabilir. Bu nedenle orijinal yedek parça ve aksesuar hizmetlerinden yararlanmanız son derece önemlidir. Taner İklimlendirme size bu avantajı sağlamaktadır.


Orjinal Yedek Parça

Kapasitör, fan motoru, elektronik kart, kompresör, kumanda gibi klima yedek parçalarını yetkili servisimizden temin edebilirsiniz.

Aksesuar

Üniversal klima kumandası, temizleme spreyi, anti bakteriyel filtre, toz filtresi, kauçuk takoz gibi klimanızın ihtiyacı olacak aksesuarları servisimizden temin edebilirsiniz.

Bol Seçenek, Uygun Fiyat, Kaliteli Ürünler

Taner İklimlendirme, çalıştığı markaların her modelinde orijinal yedek parça ve aksesuar temini sağlıyor. Filtreden kumandaya, kompesörden drenaj hortumuna kadar farklı yedek parçaları, tesisimizde, stoklarımızda barındırıyor, herhangi bir arızada vakit kaybetmeden değişimini yaparak, klima bakım ve onarımın en kısa sürede gerçekleşmesini sağlıyoruz. Ayrıca klimalarda kullanılacak en yeni aksesuarları farklı ödeme seçenekleri ile müşterilerimize sunuyoruz.

Ayrıcalıklı ve kaliteli hizmet almak isteyen herkese kapılarını açan servis merkezimiz her türlü sorunuzu da çağrı merkezi çalışanları aracılığıyla yanıtlıyor. Siz de klimanızın ömrünü uzatmak ve sorunsuz kullanım sağlamak için orijinal yedek parça ve aksesuar kullanmayı ihmal etmeyin…

Yedek Parça ve Aksesuar Temini Yaptığımız Markalarımız

Mitsubishi, General, Sharp, Midea ,Samui ,Sigma ,Tronic, İklimsa ,General Electric, Panasonic ,Denki, Shiro, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik ,Ariston, Baymak, Beko ,Bosch ,Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux ,Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree Haier, Hicon, High Life, Hitachi, Lg ,Mitsubishi Electric ,Raks, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Vestel, Westinghouse, York ,Vrf, Vrv

Taner İklimlendirme Orjinal Yedek Parça Çözümleri

Yedek Parça Servisimiz yıllardır sektörün öncü markalarından biri olarak edindiği tecrübe ile klimalarınızın yüksek performansta ve sorunsuz bir şekilde çalışması için üst düzey servis hizmetleri sunuyor. Klimalarınızın periyodik bakımlarını yaparak cihazlarınızın ömrünü uzatıyor.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan ve orijinal yedek parça – aksesuar temini sağlayan Taner İklimlendirme 7/24 uzman desteği yanınızda. Hizmet talepleriniz ve siparişleriniz için 0216 312 99 68 – 0532 474 54 51’i arayabilirsiniz.

Dekoratif Klima Gizleme

Taner İklimlendirme olarak klimalarınıza özel dış üniteler tasarlıyoruz. Binalarınızın görünümü dışarıya asılan klima dış üniteleri ile bozulmaktadır. Bizler bu görüntü kirliliğini ortadan kaldırabilmek için klimalarınızın dış ünitelerini dilediğiniz ebat, desen ve renklerde üretmekteyiz.

 

Hava Perdeleri

Hava perdeleri, bir mekanın iç ortamının havasını korumaya yarar. Klima vb. cihazlarla ısıtılmış ya da soğutulmuş ortam havasının, dışarıdan gelebilecek soğuk ya da sıcak hava ile ısı değişikliğine uğramasını engeller. Hava perdesi bunun yanı sıra koku, toz, sinek, böcek, bakteri gibi oluşumların da iç ortama girmesini engeller. Genellikle işyerlerinde, sürekli açık kalması gereken kapı üstlerine çoğunlukla yatay, bazen de kapı yanlarına dik olarak monte edilerek çalıştırılan hava perdesi, iç ve dış ortam arasında görünmeyen bir perde oluşturarak yalıtım ve ısı tranferinin durdurulmasıyla da enerji tasarrufu sağlar. Uygun kullanımlarda bu tasarrufun % 80’e vardığı saptanmıştır

Hava perdeleri kapı genişliği ve yüksekliği esas alınarak modellendirilmekle birlikte, ısıtıcılı, buhar ya da parfüm serpantinli vb. modelleri de bulunmaktadır. Görünüş olarak bir klimanın iç ünitesini andırmaktadır.

 

 • Teknik Özellikler:
 • Ölçüler (mm) : 1200 x 208 x 191
 • Frekans (Hz) : 50
 • Çalışma Voltajı : 220
 • Isıtma Gücü (W) : 8000
 • Motor Gücü (W) : 230
 • Hava Hacmi ( m³/h )
 • H : 1510
 • L : 1000
 • Hava Hızı ( m/s )
 • H : 10
 • L : 8
 • Ses Seviyesi ( dBA) : <58
 • Takılabilir yükseklik (m) : 2,5

 

VRF, Değişken Soğutucu Akışkan Debisi anlamına gelmektedir. Bir dış ünite ile birden fazla iç ünitenin kontrol edildiği klima sistemidir. Bir VRF Klima Sistemi, binanın değişen kapasite ihtiyaçlarına bağlı olarak soğutkanın akışını kontrol eder. VRF Klima Sistemi bina dışında bulunan dış ünite ve bina içindeki yaşam alanlarını soğutmak ve/veya ısıtmak amacı ile kullanılan iç ünitelerden oluşur.

VRF Klima Sistemlerini, klasik split klimalardan ayrılan en büyük özelliği; değişken gaz debisi sayesinde enerji tasarrufu ile birlikte çalışıp kullanıcıların konforunu en yüksek seviyede tutmasıdır. Çevreye maksimum özen ve saygı gösteren sistem, enerji tasarrufuna odaklanmış, gelişmiş uygulama esnekliği sağlar. Çok katlı bir plazadan, bir tek villaya kadar yeni yapılan veya mevcut her türlü yapıda tam bağımsız kontrol imkanı sağlamaktadır.

 

VRF Klima Sistemleri; gelişmiş kontrol ve akış denetim üniteleri ile donatılmıştır. Gerektiği kadar soğutucu akışkan, doğru faz ve doğru zamanda ihtiyaç duyulan yere sevk edilerek ısıtma ve soğutmada kullanılması sağlanmaktadır. VRF Klima Sistemleri; alışılmış split klima sistemlerinden bir soğutucu hattında isteğe bağlı olarak farklı HP kapasite aralığında ki bir dış ünite ve birden fazla iç üniteye bağlanabilmektedir.

Soğutucu akımı inverter kontrollü bir kompresör veya kompresörlerle çeşitlendirilerek, havası şartlandırılmış mekanlara göre soğutucu akışkanın uyum göstermesi sağlanır. İleri düzey bir kontrol sistemi ısıtma ve soğutma modları arasında geçiş sağlar.

VRF Klima Sistemleri 2 farklı sistemden çeşidi vardır. Heat Recovery VRF (aynı anda hem ısıtma, hem soğutma) Heat Pump VRF (aynı anda sadece ısıtma yada sadece soğutma) VRF Klima Sistemleri; ofisler, alışveriş merkezleri, lüks apartmanlar, villalar, restoranlar, plazalar, oteller gibi birbirinden bağımsız havalandırma uygulamalarının kullanılmasının gerektiği yerlerde başarıyla kullanılır.


Fan coil bakımı nedir, fan coil bakımı nasıl yapılmalıdır Fan Coil üniteleri merkezi sistemlerde içerisinden sıcak yada soğuk su geçirilerek istenilen odaların veya hacimlerin iklimlendirilmesi için kullanılan cihazlardır. Fan Coil üniteleri havanın çeşitli koşullandırmalardan sonra temiz bir şekilde ısıtılıp yada serinletilip mahale aktarılmasını sağlar ortamdaki toz ve partiküller zamanla fan coil cihazlarının verimli çalışmasını engeller fancoil bakımı uzman ekipler tarafından yapılmayan cihazlar insan sağlığını ciddi şekilde tehdit eden mikrop ve bakteri gibi mikroorganizmaları mahale gönderir bunun önlenebilmesi için fan coil bakımı ve kimyasal dış kanal temizliğinin düzenli olarak yapılması gereklidir fan coil bakımı düzenli olarak yapılmayan cihazlarda sağlık ve maliyet açısından ciddi zarar ortaya çıkacaktır bu sebeple fan coil bakımı işlemleri mutlaka eğitimli uzman bir fan coil servisitarafından düzenli olarak yapılmalıdır fan coil arıza tamir bakım ve onarım işlemleriniz için havalandırma ve iklimlendirme alanında eğitimli uzman teknik ekibimizle 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Fan Coil Nedir ? Fan Coil Bakimi Neden Gereklidir ? Fan coil üniteleri içerisinden sıcak yada soğuk geçirilmek sureti odadaki hava sıcaklığının ayarlanmasını sağlayan önemli cihazlardır cihazda bulunan fan akışkan borulardan geçen havanın sıcaklığıyla doğru orantılı olarak ortamaı iklimlendirir ve aynı zamanda ortama gönderdiği havayı filitreliyerek toz ve bakterilerin ortama aktarılmasını engeller. Otel, hastane, okul, ofis ve benzeri ortamlarda merkezi olarak iklimlendirme görevini üstlenen bu önemli cihazlar kullanım yerleri açısından yert tipi fan coil, tavan tipi fan coil, döşeme tipi fan coil ve kaset tipi fan coil üniteleri olarak farklılık gösterebilmektedir. Fan coillerin ısıtma soğutma ve toz arındırma işlemlerinde veriminin artması ve arıza maliyetlerinin en aza indirile bilmesi için mutlaka fan coil ünitelerine uzman bir fan coil bakım servisi tarafından düzenli olarak bakım yapılmalıdır bakımı zamanında yapılmayan fan coil üniteleri ortama aktardıkları nem oranı ayarlanmamış kirli hava ile sağlığınıza ciddi zararlar verebilir. Bakim islemleri neden uzman fan coil bakım servisi tarafindan yapilmalidir ? Bakımı uzman fan coil bakım servisi tarafından yapılmayan fan coil üniteleri ideal filtreleme yapamayacağından insan sağlığını ciddi şekilde tehdit eden mikrop ve bakteri gibi zaralı mikroorganizmaların toz ve partiküller ile birlikte ortamdaki havaya karışmasına neden olur fan coil ünitelerinin daha uzun ömürlü ve daha yüksek performansla çalışabilmesi için fan coil bakımı işlemlerinin mutlaka belirli aralıklarla yapılması gerekmektedir eğitimsiz kişi yada kuruluşlar tarafından yapılan çalışmalar size faydadan çok zarar getireceği için mutlaka uzman bir fan coil servisi ile çalışarak sorunlarınıza çözüm aramalısınız kaset tipi fancoil, döşeme tipi fancoil, tavan tipi fancoil ve yer tipi fancoil ünitelerinin elektrik bağlantı kontrolü, batarya temizliği kontrolü, filtre temizliği kontrolü, fan motoru kontrolü ve tahliye vanası kontrol işlemleri için 7/24 bizim ile irtibata geçebilirsiniz. Sırf sulu fan coil klima sisteminin pek çok uygulama yeri bulunmaktadır. Bilhassa çok katlı binalarda, kanal istenmemesi halinde seçilecek bir sistemdir. Fancoil klima sistemi, gizli ısı yükü olan tatbikatlar için kesinlikle kullanılmamalıdır. Sistem otellerde, motellerde, hastane ve alçak tavanlı ofis binalarında kullanılmalıdır. Üniteler cam önüne kullanılabildiği gibi dolapların üzerine , asma tavanı içine veya döşeme içine konulabilmektedir.

Fan coil klima sistemi 2 borulu ve 4 borulu olmak üzere ikiye ayrılır.

Fancoil iki borulu sistem İki borulu fancoil sistemi mevsime göre sistemi ya ısıtır yada soğutur. Yüksek binalarda, duvarlara delik açılarak taze hava alması tavsiye edilmez. Rüzgarla veya Enfiltrasyonla hava miktarı değişecektir.

Servis İsteyin!

Servis talebi oluşturmak için yandaki formu eksiksiz doldurunuz.

Ya da 0216 312 99 68 < ve 0532 474 54 51 nolu telefonlarımızdan da bize ulaşabilirsiniz.

[/ vc_column_text] [/ vc_column]

[iletişim formu 7 kimliği = “411”] [/ vc_column] [/ vc_row]

Kombi teknik servisi

KOMBİ BAKIMI ve ARIZA

Kombilerinizin yıllık periyodik bakımlarında sizlere en düşük maliyetleri sunarak , ekonominize zarar vermeden Kombi bakımını tüm kombi marka ve modellerine uygun ve bütçenize yar nitelikte gerçekleştirmektedir.kombi teknik servis

Bakım Demek Hem Tasarruf, Hem de Güvenlik Demek
kombi teknik servis
Kombide fark edilemeyen olası arıza ve kaçakların fark edilmesi ve gerekli tedbirlerin zamanında alınabilmesi açısından düzenli bakım yaptırılması gerekiyor. Kombide bir problem olup olmadığı ise ancak konusunda uzman servisler tarafından saptanabilmektedir. Unutmayın kombinin en ufak bir arızası dahi can ve mal kaybına neden olabilir. Kombi sağlam, yeni ya da hiç arıza yapmamış olabilir. Düzenli bakımlarla duruma arıza olmadan müdahale edilebilir. Farkında olunmayan kombi arıza ve kaçakları can ve mal kaybına neden olabilir. Bu sebeple düzenli bakım yaptırmak son derece önem taşıyor.kombi teknik servis

Buderus afişkombi teknik servis

Kombi bakımı için doğru zaman kombinin çalıştırılmadığı dönemdir. Özellikle kışa girmeden yaptırılacak kombi bakımları sistemin verimli çalışması için daha uygundur ve bakım kesinlikle kombinin uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.kombi teknik servis

kombi teknik servis

Kombinizin ve tesisatınızın sağlıklı çalışıp uzun ömürlü olması için düzenli ve periyodik olarak bakım yaptırmalısınız. Bakımı yaptırılmayan kombi ve tesisatın verimi düşer ve ömrü kısalır. Verimi düşen kombi daha fazla doğalgaz tüketir ve evinizi daha az ısıtır. Bunlar da size soğuk algınlığı ve kabarık doğalgaz faturaları olarak geri döner. Petekleriniz içinde bakım yapılması çok önemli doğru bir bakım ile dogalgaz faturanızda %30´ varan tasarruflar elde edebilirsiniz.

Profesyonel ekiplerimiz kombi bakımına geldikleri zaman uyguladıkları işlemler şunlardır.:

 • Baca bağlantılarının kontrol edilmesi,
 • U manometre ile gaz kaçak kontrolü yapılması (Kombi gaz besleme hattından sonra ),
 • Elektriksel kontrollerin yapılması ve ölçülmesi,
 • Sistemin su basıncının kontrol edilmesi ve gerekli hallerde tesisat havasının alınması,,
 • Tüketiciye kullanmakta olduğu cihaz ile ilgili olarak herhangi bir şikayeti olup olmadığının sorulması,
 • Fan veya baca davlumbazının temizlenmesi,
 • Baca hava kanallarının temizlenmesi,
 • Genel parçaların dış temizliği,
 • Kapasite ayarlarının kontrol edilmesi,
 • Tesisat filtrelerinin temizlenmesi,
 • Alt hidrolik grubun kontrol edilmesi ve temizlenmesi,
 • Sirkülasyon pompasının kontrol edilmesi ve temizlenmesi,
 • Ana eşanjörün kontrol edilmesi ve dış temizliği,
 • Genleşme tankı hava basıncının kontrol edilmesi,
 • Genel parçaların oksidasyon temizliği,
 • Yoğuşma suyu drenaj hattının kontrol edilmesi,
 • Tesisat su giriş basıncının kontrol edilmesi,
 • Gaz basınç değerlerinin kontrol edilmesi,
 • Ürünün genel çalışma fonksiyonlarının kontrol edilmesi.

Kombi Montaj

 

Kombi montajı, servis çalışanları tarafından herhangi bir marka kombi aldıktan sonra üründen beklenen verimi elde etmek, yüksek performans ve tasarruf sağlamak için yapılan stratejik uygulamalardan biridir. Cihazın nereye monte edileceğinin belirlendiği aşamayı kapsar. Montajın bu kadar önemli olmasının nedeni cihazın kullanım süresini ve koşullarını önceden belirleyebilmesidir..

Bu işlemin standartlar içerisinde yapılmaması, olumsuz durumlar yaratacağından yetkili olmayan müdahalelerden kaçınılması gerekir. Montaj kuralları dahilinde gerçekleştirilen işlemler cihazın kapasitesini ve verimliliğini koruyacaktır. Ayrıca yanlış yere montaj yapılması halinde randımanlı bir sirkülasyon ve çalışma sağlanmadığı için arızalara sebebiyet verir.

Kombi nedir?

Kombi mekânın ısınmasında kullanılan bir cihazdır. Bu ısınmanın içinde suyun ısınması da vardır. Kış aylarının vazgeçilmezi kombilerdir. Isınmamızın en pratik yoludur. Önceden insanlar soba yakma ile uğraşırlardı. Ancak bu durum oldukça zahmetliydi. Eve geldiğinde soğuk bir evin ısınmasını beklemek son derece insanları zorluyordu. Bu durumun zahmetli olduğunu düşünenler ise elektrik sistemleri ile ısınmaya başladı. Ancak bu da son derece insanları zorladı. Çünkü elektrik ile ısınmak hem oldukça zordur. Hem de çok masraflıdır. Bu durumların sonucunda ise kömür kaloriferli sistemler oldu. Ancak bu da kömür kalıntılarının evleri kirletmesine neden oldu. En son ısınmak için kullanılan kombiler; tüm bu sorunları ortadan kaldırdı. Bu nedenle de insanlar için oldukça önemli hale geldi. Her gün sıcak bir eve gelmenin keyfini çıkaran insanlar; kombideki en ufak bir soruna bile katlanamaz. Bunun için de kombi servisi imkânı vardır. Kombi servisi ile istenilen her durumda servis imkânına ulaşmak mümkündür.

 

Kombi Arızaları

Kombinizin ve tesisatınızın sağlıklı çalışıp uzun ömürlü olması için düzenli ve periyodik olarak bakım yaptırmalısınız. Bakımı yaptırılmayan kombi ve tesisatın verimi düşer ve ömrü kısalır. Verimi düşen kombi daha fazla doğalgaz tüketir ve evinizi daha az ısıtır. Bunlar da size soğuk algınlığı ve kabarık doğalgaz faturaları olarak geri döner. Petekleriniz içinde bakım yapılması çok önemli doğru bir bakım ile dogalgaz faturanızda %30´ varan tasarruflar elde edebilirsiniz.

Her elektronik ürün gibi kombilerde de arızalar meydana gelir. Peki ne tür arızalarla karşı karşıya gelebileceğinizi ve neler yapmanız gerektiğiniz hakkında yeterli bilgiye sahip misiniz? Kombi arızalarından bazıları şunlardır;

 • Kombilerde su olmadığı zaman kombi basıncı düşer. Kalorifer devre suyu bitmiş olabilir. Kalorifer devre basıncı 1,5- 2 bar arasında olmalıdır,
 • Kombinizin içindeki sigorta atmıştır ve ya kapalı olabilir,
 • Kombinize gaz sağlayan vana kapalı olabilir,
 • Kombi gaz almıyorken çalıştırılmışsa ikaz verebilir, kırmızı ışık yanar,,
 • Kombinin ön panelindeki yaz/kış konum anahtarı doğru konumda olmayabilir,
 • Kombi Çalışıyor Fakat Isıtmıyor
  Kombinin termostat derecesi düşük olabilir. Kalorifer dönüş hattındaki filtre tıkanmış olabilir. Filtre temizlenip kontrol edilmelidir. Petek giriş ve çıkışlarındaki vanalar kapalı olabilir. Vanaların açık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Petekleriniz ve boru hattının temizlenmesi gerekebilir. Bu konuda bizden yardım alabilirsiniz. Kombinin teknik bir sorunu veya üretim hatası olabilir,
 • Kombi Yanarken Patlama YapıyorCihaz yanmak üzereyken birkaç saniye geç yanarsa. İçeride gaz birikmesi olur bu nedenle şiddetli bir yanma olur. Mutfak ocaklarını direk yakmazsanız, bir kaç saniye beklerseniz daha ayrıntılı görebilirsiniz. Bu durumda gaz ve çakmak ayarlarının kontrolü gerekmektedir. Cihaza yıllık periyodik bakım yapılması gerekmektedir. Yetkili Servisinden yardım isteyiniz.,
 • Sıcak Su Açıldığında Petekler Çok Isınıyor,Bu arıza meydana geldiğinde musluktaki sıcak su akışında dalgalanma olması gerekir, bir ısınır bir soğur. Normalde sadece musluğa gitmesi gereken sıcak su ikiye bölünüyor. Cihaz siz suyu açtığınızda kalorifer kısmını kapatma işlemini tam anlamıyla yapamadığından bu sorun ortaya çıkar. Yetkili servisten yardım isteyiniz
 • Radyatörlerin Üstü Sıcak Altı SoğukCihaz girişinde bulunan filtreler tıkalı olabilir. Peteklerin içinde tıkanıklık meydana gelmiş olabilir, bu durumda temizlenmesi gerekir. Cihazın sıcak su ve kalorifer ayrıştırıcı parçalarında bir bozukluk olabilir. Kalorifer tesisatınız yapılırken yanlış planla yapılmış olabilir. Eğer kombiye yakın peteklerin vanalarını kısarsanız uzakta olan peteklere su daha hızlı ulaşır. Bu işlemlerden sonra çözüm bulamadıysanız tesisatınızda sorun olabilir.Bizden yardım alabilirsiniz.,
 • Kombi Su Kaçırıyor – AkıtıyorKalorifer tesisatına fazla su eklemiş olabilirsiniz. Normal devre basıncı 1.5-2 bar arasındadır. Tesisat bağlantılarında sorun olabilir. Kombinin genleşme tankı deposunda problem olabilir. Hava tahliye biriminde bir arıza bulunabilir. Kombinizin su doldurma vanası arızalı olabilir. Radyatörün havasını alarak su basıncını düşürünüz. Tüm kontrollerinize rağmen sorununuz devam ediyorsa bizden yardım isteyebilirsiniz.,
 • Kombi Ses Yapıyor,Cihazın fan motorunda bir sorun olabilir. Cihazın devir daim motorunda sorun olabilir. Kombinin haznesindeki suda hava olabilir. Cihazın sıcak su ile kaloriferi ayrıştırıcı parçalarda bir sorun olabilir.
 • Kombiden Sıcak Su Gelmiyor,Su açıldığında cihaz yanıyor fakat ısıtmıyorsa suyu çok fazla açmış olabilirsiniz. Özellikle kış aylarında. Isınan suyun bir kısmı kalorifer sistemine karışıyor olabilir. Genellikle üç yollu vana arızalandığında bu sorun yaşanır. Sıcak su hattına baksa bir yerden su karışıyor olabilir. Cihazın sıcak su ile ilgili parçalarında bir sorun olabilir.

Kombi Yedek Parçaları

 


Her Marka model kombi orjinal yedek parçaları temini ile de hizmet veriyoruz.Aşağıdaki listede adı geçen tüm parçalar stoklarımızdan hızlı bir biçimde temin edilmektedir.

#Parça AdıMarkasıStok Durumu
1Basınç PompalarıBoschVar
2Elektronik KartlarTüm MarkalarVar
3Kombi Akış TürbiniTümüVar
4Hava PurjörüTümüVar
5Su Akış ŞalteriTümüVar
6Genleşme TankıTümüVar
7Plakalı EşanjörTümüVar
83 Yollu By-PassTümüVar
9Emniyet VentiliTümüVar
COUPONS

Special Online Offers

Servis İsteyin!

Servis talebi oluşturmak için yandaki formu eksiksiz doldurunuz.

Ya da 0216 312 99 68 < ve 0532 474 54 51 nolu telefonlarımızdan da bize ulaşabilirsiniz.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Call Now Button
Open chat