Pazartesi - Cumartesi 08.30 - 19.30

Servis Randevusu Al

Yeni Ürünleri İncele

Çekmeköy/İSTANBUL

TAŞDELEN MAH DEKOR SOK. NO: 26 DÜKKAN 3

Mail Adresimiz

info@tanerklima.com

2004 yılında klima tamir ve bakımı ile başladığımız bu uzun ve zorlu ticari yolda “TANER KLİMA” ticari unvanı ile yola çıktık. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek 15  yıl da edindiğimiz tecrübemizi harmanladık ve bugün klimanın yanısıra kombi branşını da hizmet porföyümüze katarak yolumuza devam etmekteyiz.

Şu an firmamız Klima Tamir ,arıza, bakım, periyodik servis, montaj ve demontaj, bina klima tesisatı (sıvaaltı/sıvaüstü), Klima yedek parça, Kombi Tamiri, periyodik bakım, teknik servis hizmet ve desteği, kombi yedek parça ve petek temizliği hizmetleri vererek hizmet alanını genişleterek müşterilerine daha kaliteli hizmetler sunmayı kendisine düstur edinmiş ve bugün birbirinden değerli yüzlerce müşterilerinin desteği ile sektörün de emin adımlarla ilerlemektedir.

Ayrıca profesyonel olarak yukarı da belirtilen hizmetlerin yanısıra müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda elektrik, tesisat, mermer, granit, su kaçağı tespiti, dekorasyon gibi konularda da ihtiyaca göre kalifiye ustaları müşterilerine yönlendirme ve projelendirme gibi konularda teknik destek hizmeti de vermektedir. Bizi biz yapan saygıdeğer müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.