Pazartesi - Cumartesi 08.30 - 19.30

Servis Randevusu Al

Yeni Ürünleri İncele

Çekmeköy/İSTANBUL

TAŞDELEN MAH DEKOR SOK. NO: 26 DÜKKAN 3

Mail Adresimiz

info@tanerklima.com

Kombi Servisi

Kombi Servisi: Nedir?

Kombi servisleri ise kombilerin arızalarının düzeltilmesini ve tamirlerinin yapılmasını sağlayan, uzman kadroları ile hizmet veren yetkililerdir.

Kombiler günümüzde evlerimiz de ısınabilmemiz ve sıcak su için teknolojinin bize sunduğu ürünlerin başında gelir. Kombiler çoğu elektrikli eşyanın tersine tıpkı buzdolapları gibi 7/24 çalışan cihazlardır. Elbette bu aralıksız çalışma süresi arızalanmalarını diğer eşyalardan daha kolay hale getiriyor.

Yetkili servisler garanti kapsamında olan, arızalı kombilerinizi ücretsiz tamir eder. Fakat bazı arızaları yetkili servis garanti kapsamında görmez ve onarımını ücretsiz yapmaz. Özel servislerin hizmetleri de işte burada devreye girer. Garanti süresi dolmuş kombi onarımlarınızı yaparlar. Ayrıca garanti süresi içerisinde olan kombinize hızlı hizmet almak isterseniz özel servisleri tercih edebilirsiniz.

Kombi bakımı ya da tamiri için kullanılacak malzemelerin yine aynı firmanın orijinal ürünleri olması oldukça önemlidir. Yan sanayi de kullanılabilir fakat kalitesi ve sağlamlığı açısından orijinal ürün destekli servis her zaman sizi daha çok memnun eder.

İstanbul’da ki yüksek kombi kullanım oranı yine geniş bir servis ağı olmasını sağlıyor. Mahallenizde bulunan servisten, internet üzerinden ulaşabileceğiniz servise kadar geniş bir yelpaze sunuyor.

Kombi tamirini asla bir profesyonel yardımı olmadan yapmayın. Ulaşabileceğiniz güvenilir, işinde uzman kişilerden yardım isteyin. Bunun için internetten yararlanabilirsiniz.

Kombilerde en çok görülebilecek arıza su basıncının kontrol edilmemesi sonucunda meydana gelmektedir. Su basıncı ayarının kontrol edilmemesi durumunda, barın düşmesi kombilerin arıza vermesine yol açıyor. Bu yüzden kombinizin basınç ayarını devamlı kontrol altında tutmanız yaşayacağınız sorunları önler.

Elbette sadece basınç kontrolü klima bakımları için yeterli değildir. Uzman servis yetkilileri tarafından belirli aralıklarla kombinizi bakımdan geçirtmelisiniz. Servis yetkilisi kombinizin her parçasını kontrol eder ve çalışır halinde basınç sıkıntıları olup olmadığını inceler. Herhangi bir sıkıntı olmadığına emin olduktan sonra kombinizi kullanmaya gönül rahatlığıyla devam edebilirsiniz.

Ayrıca kombi verimi için petek temizliğinizi iki yılda bir yaptırmanız da yararınıza olacaktır.

Kombinize servis bakımı gerektiren durumlar:

Kombiler oldukça hassas cihazlardır. Kombi bakımlarına dikkat edilmesi çok önemlidir. Pek çok parçadan meydana gelmesi ayrıca elektrik, su ve doğalgaz gibi etkenler ile çalışması arıza verebileceği pek çok durumu meydana getiriyor. Kombi servisi, meydana gelebilecek arıza durumlarında yardımımıza yetişiyor.

Öncelikli olarak basıncın doğru ayarlanamaması, basınç ayarında sıkıntı yaşanması en çok meydana gelen durumlardan. Ayrıca gaz akışındaki sıkıntı, elektrik sisteminde arıza, termostatın işlevini yitirmesi, vanaların düzgün çalışmıyor olması gibi durumlarda kombinize bakması için servisinizi çağırmalısınız.

Kombi servisi olarak, kombi bakımlarınızı düzenli yaptırmanızı tavsiye ederiz. Kombi bakımı yapılırken tüm kontroller yapıldığı için oluşabilecek sorunlar önceden çözülebiliyor. Arıza meydana gelmeden çözmek oldukça önemli. Zamanında çözülen problemler arızayı önlediği gibi ayrıca kullanıcının güvenliğini de sağlamış oluyor.

Servisimiz sizler için tüm marka ve modelde bakım ve onarım yapan profesyonel uzmanlardan oluşmaktadır.

Bakımı aksatılmış kombilerinize, arızalanma durumlarında arıza sebebini bulup müdahale ediyoruz. Arıza kaynağı onarılamayacak durumdaysa yedek parça değişimi ile sorunu çözüyoruz.