Pazartesi - Cumartesi 08.30 - 19.30

Servis Randevusu Al

Yeni Ürünleri İncele

Çekmeköy/İSTANBUL

TAŞDELEN MAH DEKOR SOK. NO: 26 DÜKKAN 3

Mail Adresimiz

info@tanerklima.com


Klima Tamiri

Klima Arız Servisi
Taner İklimlendirme ekibimiz klima montaj, onarım, bakım ve parça değişiminde klimalar konusunda eğitimli ve deneyimli teknisyenlerden oluşmaktadır. Her marka klimaya tamir bakım onarım teknik servis hizmeti. Güvenilir ve kaliteli servis hizmeti anlayışı ile hareket eden her biri alanında sertifikalı genç teknisyenlerimiz tarafından değiştirilen her parçaya 1 yıl garanti güvencesi altındadır.
Klima Tamiri Servis
Klima Servisleri içerisinde en iyi Klima Servisi olma hedefi ile uzun yıllardan beri çalışmalarını şekillendiren Taner Teknik Servisi, hizmetlerini müşteri memnuniyetini maksimum seviyede sağlamayı hedefleyerek gerçekleştirmektedir.
Klima Bakımı
Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki kez klima bakımı yapılması son derece önemlidir.
Bakımı yapılmayan klimaların verimi düşecek, enerji sarfiyatı artacaktır.
Klima cihazlarınızdan en iyi verimi en az maliyetle alabilmeniz için, Klima Servisi Taner İklimlendirme
Yaşam kalitenizi yükselten Klima ürününüzü iyi günlerde kullanmanız dileğiyle. klima tamiri 7/24 Teknik Olarak Bizden Destek Alabilir.Kendi Klimanızı Kendiniz Tamir Edebilirsiniz


Klima Tamiri nasıl Yapılır?


Hem yaz hem de kış aylarında kullananlarının iklimlendirme ihtiyacını karşılayan klimalar zaman süre arızalanabilir. Klimanın sürekli yüksek performansla çalıştırılması, klima bakımlarının aksatılması, klimaların eskimesi, klima montajının hatalı yapılması veya klimaların şursiz bir halde kullanılması sonucu meydana gelen arızaların sürenda tespit edilip klima tamiri süreci başlatılmadığı takdirde klimalarda kalıcı hasarlara yol açabilir.
Klima arızaları farklı sebeplerle farklı şekillerde kendini gösterebildiği için bu yazımızda en sık görülen klima arızaları ve klima tamir süreçlerine odaklanacağınız.
7/24 Teknik Olarak Bizden Destek Alabilir.Kendi Klimanızı kendiniz Tamir Ettirebilirsiniz.

Klima Tamirihttps://www.tanerklima.com/2019/05/17/vrf-vrv-klima-servisi/