Pazartesi - Cumartesi 08.30 - 19.30

Servis Randevusu Al

Yeni Ürünleri İncele

Çekmeköy/İSTANBUL

TAŞDELEN MAH DEKOR SOK. NO: 26 DÜKKAN 3

Mail Adresimiz

info@tanerklima.com

Klimalar özellikle yazları yaşam alanlarının serinlemesi konusunda çok tercih edilmektedir. Sıcak günlerde serinlemek için oldukca önemli bir araç olan klimalar çeşitli durumlarda arıza yaratabilmektedir. Klimaların onarımı konusunda teknik servislerden hizmet almak gerekmektedir. Bu konuda firmamız sizlere Kadıköy bölgesinde ustalaşmış bir hizmet sunabilmektedir.

Klimaların Onarım İşlemleri ve Teknik Servis İşlemleri

Kullanılan alanlarda birçok farklı konum sebebi ile klimaların arıza yapması mümkündür. Kullanımı ile belirli bir süre sonucunda bakımlarının düzgün yapılmaması yada kullanımdan kaynaklanan sorunlar benzer biçimde durumlar ile arıza durumu oluşabilmektedir. Bu mevzuda firmamız Kadıköy bölgesinde klima arızalarının onarımı için servis hizmetini sunmaktadır. Konusunda ustalaşmış olan firmamızın sunmuş olduğu teknik servis hizmeti ile oldukça başarılı bir şekilde bu hizmetin alınması mümkün olabilmektedir. Klimaların onarımı mevzusunda profesyonel bir teknik servisi olan firmamız özellikle bu bölgede marka ve model fark etmeden klimalar için onarım yapabilmektedir.

Kadıköy Klima Bakım Onarım onarım Servisi
Kadıköy Klima Bakımı Kadıköy Klima tamir Kadıköy Klima Arıza Servisi
Kadıköy klima bakım servisi klima bakım anlaşmaları ile sizlere ekonomik fiyatlar sunar.
Kadıköy Klima Bakım Hizmetleri
Kadıköy Klima Bakımında ki Uygulamaları
Klimaların istenen seviyelere ısıtması ve soğutması için kurulumunda ve periyodik bakımlarında hassas davranılmalıdır. Doğru bir şekilde kurulduktan sonrasında yoğun kullanımlar ondan sonra ne olursa olsun bakıma girmelidir. Kadıköy klima bakımı yapmakta olan firmamızın teknik ekibi klimaların her türlü parçasını gözden geçirmektedir. Kurulum döşemı gözden geçirilerek elektrik uygulamalarına göz atılmaktadır. Filtrelerin değişmesi gerekiyorsa tamamen orijinal ve faturalı filtreler kullanılarak içerdeki hijyen ortamı da sağlanmaktadır. Bu şekilde klimalarınızın bakımı yapılarak daha düşük enerji sarfiyatı ile beraber iç mekânın iklimlendirilmesi sağlanmaktadır.

 

Kadıköy İlçesinde Yeni İşyerinize Klima Montajı


İstanbul’un en yoğun ve kalabalık ilçelerinden biri olarak Kadıköy biroldukça farklı yeni iş yerinin açıldığı ve her gün açılan işyerlerinin farklı hizmetleri ihtiyaç duyduğu bir ilçedir. Bu ilçede açmış olduğunuz yeni iş yeri için veya taşınmış olduğunuz yeni işyerinizde klimalarınızı kullanabilmeniz için klimanızın bulunmuş olduğu yerden alınarak yeni yerine taşınması gerekmektedir. Bu aşamada cihazın yeni adresteki klima montajı işlemi için en nitelikli hizmeti firmamızdan alabilirsiniz. Firmamızın uzman ekipleri sayesinde işleminiz sonsuz bir şekilde gerçekleştirilir. Klima cihazlarının herhangi bir adresten sökme işleminin yapılması ondan sonra yeni yere montajının gerçekleştirilmesi için birçok farklı noktaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu işlem sırasında klimanın belirlenmiş olduğu yere takma işlemi ile montajının yapılması öncesinde gaz denetimünün ve elektrik denetimünün doğru yapılması ve tam ölçüler alınarak en verimli kullanılacak noktaya montaj yapılması gerekir. Bu sayede klima aygıtı, en doğru şekilde iklimlendirme sağlayarak hem enerji tasarrufu bununla beraber ısı tasarruflu elde edilmesini sağlar. Yanlış bir halde yapılan montaj işlemi daha sonra klimanızdan gereken performansı alamayabilir ve yüksek bir elektrik faturası ile karşılaşabilirsiniz.

Kadıköy Klima Servisihttps://www.tanerklima.com/2019/05/17/klima-montaji/

Yorumlarını Ekle

E-posta adresiniz kimse ile paylaşılmayacaktır. * İşaretli Alanlar Gereklidir