Pazartesi - Cumartesi 08.30 - 19.30

Servis Randevusu Al

Yeni Ürünleri İncele

Çekmeköy/İSTANBUL

TAŞDELEN MAH DEKOR SOK. NO: 26 DÜKKAN 3

Mail Adresimiz

info@tanerklima.com

Beşiktaş Klima Servisi

Çekmeköy Klima Servisi
Bağcılar Klima Servisi

Yaz sıcaklarını ve soğuk havaların yaşam konforumuza uygun hale getiren klimalarımız vazgeçilmezimiz durumundalar. Beşiktaş klima servisi olarak klimalarınızın daha sağlıklı ve verimli olmalarını sağlıyoruz.

Elbette klimalarınızın performanslarını devam ettirebilmeleri sizlere sağlıklı ortamlar sağlayabilmeleri için bakımlarını düzenli olarak yaptırmalısınız. Ayrıca oluşabilecek her türlü sıkıntı ve arıza durumlarında da en kısa sürede Beşiktaş klima servisimizden yardım almanız yararınıza olacaktır.
Beşiktaş’de klimalarınıza profesyonel bakım ve onarım işlemlerini sizler için en kısa sürede ve kusursuz bir şekilde yapmayı garanti ediyoruz. Firmamızın uzman kadrosu, gerekli tüm sertifikalara sahiptir.

Ayrıca servis kadromuzun özenle seçilmiş profesyonel uzmanlar olduklarını söylemekten gurur duyuyoruz. Servisimizin hizmetinin uluslararası kalite standartlarda olacağına sizleri temin ederiz.
Sizlerin memnuniyeti için çalışıyoruz. Yapmış olduğumuz her işlemde garanti vererek yaptığımız işlemin yakın zamanda tekrarı durumunda sorumluluğumuzu alıyor, yaşadığınız sıkıntıyı çözüyoruz.
Beşiktaş ’de oturuyor ya da taşınacaksanız, sizlere klima montajı, onarımı, sökülmesi konularında yardımcı oluruz. Beşiktaş klima servisi olarak sizleri memnun edecek işler sunacağımıza emin olabilirsiniz.
Ülkemizde kullanılmakta olan onlarca farklı klima markası ve modeli vardır. Bunların her birisinin çalışma prensibi farklıdır. Bunların her birine, servis imkanı sağlamak uzman kadromuz sayesinde sorunsuz gerçekleşiyor. Servisimiz çalışanları, uzmanlıkları yanında yeni çıkan gelişmeleri takip ederek sizlere en son çözümleri sunuyor. Bu da sizlere marka ve modeli ne olursa olsun klimalarınız için çözümler sunmamızı sağlıyor.

Bunların her birine, servis imkanı sağlamak uzman kadromuz sayesinde sorunsuz gerçekleşiyor. Servisimiz çalışanları, uzmanlıkları yanında yeni çıkan gelişmeleri takip ederek sizlere en son çözümleri sunuyor. Bu da sizlere marka ve modeli ne olursa olsun klimalarınız için çözümler sunmamızı sağlıyor.