Pazartesi - Cumartesi 08.30 - 19.30

Servis Randevusu Al

Yeni Ürünleri İncele

Çekmeköy/İSTANBUL

TAŞDELEN MAH DEKOR SOK. NO: 26 DÜKKAN 3

Mail Adresimiz

info@tanerklima.com


Beykoz klima servisi

Beykoz klima servisi tüm marka ve model klima cihazlarına servis hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur.
Beykoz klima servisi sizler için klima onarım ve bakım hizmeti de sunmaktadır. Arıza yapmış olan yahut ortamı istenilen şekilde ısıtma yahut soğutma işlevini yerine getirmeyen klimalar için kesinlikle onarım işlemi uygulanmalıdır. Firmamız klima tamir ve bakım mevzusunda haiz olduğu tecrübe ile işlemleri gerçekleştirmektedir. Parça değişmesi gereken durumlarda orijinal parçalar kullanılmakta ve işlemler uygun şekilde yapılmaktadır.


Hangi klima markalarına teknik destek hizmeti veriyoruz

Hangi klima markalarına teknik destek hizmeti veriyoruz
Arçelik, Vestel, Demirdöküm, Denki, Midea, Mitsubishi, Daikin, Alaska, Seg, Altus, Fujitsu, General, Eskimo, Sigma, Airfel, Airwell, Alarko, Toshiba, Rubenis, Baymak, Baxi, Panasonic, Teba, Profilo, Fujiplas, Seikon, Viessmann, Samsung, York, Regal, Hotpoint, Lg, Beko, Bosch, Tronic, Buderus, Vaillant, Rubenis
Beykoz Klima Bakım Onarım onarım Servisi
Hangi klima cihazlarına hizmet sunmaktayız
Kanallı klima, Split klima, Salon tipi klima, Kaset tipi klima, İnverter klima, Multi klima, Vrf sistem klima, Merkezi sistem, Yer tipi klima, Tavan tipi klima, Mobil klima.
Beykoz Klima Bakımı Beykoz Klima tamir Beykoz Klima Arıza Servisi
Beykoz klima bakım servisi uzman ekibi ve uygun fiyatları ile her süre yanınızda.
Beykoz Klima Bakım servisinin önerisi: kesinlikle bakım her yıl yapılmalıdır.

Garantili Servis Hizmeti

Ev ve işyerlerinizde sahip olduğumuz klima cihazlarının uzun ömürlü bir halde kullanılması ve sağlam kalabilmesi için bakım işlemlerini her yıl düzenli şekilde yapmış oldurmanız gerekmektedir. Hem elektrik bağlantısı hem de hava giriş çıkışı bulunan klima cihazları, motor ve çalışma ünitesi ile beraber farklı iki kısma ayrılmaktadır. Herhangi iki kısımdan birisinde yada elektrik bağlantısında sıkıntı çıktığında klimalar çalışmaz bir hale gelebilir. Özellikle hem yaz aylarında aynı zamanda kış aylarında kullanılan klimalarının sağlam kalabilmesi için Beykoz klima bakımı işlemleri firmamız üzerinden her yıl ne olursa olsun en az bir kere alınmalıdır.


Beykoz İlçesi İçin ustalaşmış Bakım Hizmetleri

Beykoz İlçesi İçin ustalaşmış Bakım Hizmetleri
Firmamız tarafından ustalaşmış bir halde oluşturulmuş takımlar yardımıyla Beykoz ilçesinde ev ve işyerlerinde kullanılan klima cihazları için bakım hizmetleri verilmektedir. Ustalaşmış servis ekiplerimiz, tüm ekipmanlara ve sistemlere sahip olarak klima cihazınızı tam kapsamıyla kontrol eder ve hali hazırda bulunan arızaların giderilmesi ve ileride arıza çıkarabilecek durumların ortadan kaldırılması için lüzumlu işlemleri gerçekleştirir. Bu sayede klima aletinız yıl süresince sapasağlam bir halde kullanılabilecek şekilde yine aktif hale getirilir. Bu işlem firmamız tarafınca tamamen güvence kapsamında sunulmaktadır.

Yorumlarını Ekle

E-posta adresiniz kimse ile paylaşılmayacaktır. * İşaretli Alanlar Gereklidir