Fancoiller Nasıl Temizlenir?

Fan coil bakımı nedir, fan coil bakımı iyi mi yapılmalıdır Fan Coil üniteleri merkezi sistemlerde içinden sıcak yada soğuk su geçirilerek istenilen odaların yada hacimlerin iklimlendirilmesi için kullanılan cihazlardır. Fan Coil üniteleri havanın çeşitli koşullandırmalardan sonrasında temiz bir şekilde ısıtılıp yada serinletilip mahale aktarılmasını sağlar ortamdaki toz ve partiküller zamanla fan coil cihazlarının verimli çalışmasını engeller fancoil bakımı uzman takımlar tarafından yapılmayan cihazlar insan sağlığını ciddi şekilde tehdit eden mikrop ve bakteri benzer biçimde mikroorganizmaları mahale gönderir bunun önlenebilmesi için fan coil bakımı ve kimyasal dış kanal temizliğinin tertipli olarak yapılması gereklidir fan coil bakımı düzenli olarak yapılmayan cihazlarda sağlık ve maliyet açısından ciddi zarar ortaya çıkacaktır fancoil bakımı

https://www.tanerklima.com/


Fancoil Klima Sisteminin Özellikleri ve Avantajları:

Fancoil Klima Sisteminin Özellikleri ve Avantajları:
Her oda bağlarımsız kontrol edilebilmektedir..
Her odadaki hava sirkülasyonu sadece o odaya özgü olup, öteki odaların havası birbirine karışmamaktadır.
Pencere altlarına konulması daha uygundur.(oteller hariç).
Mevcut binalara klimatizasyon yapılması halinde genelde boru çekmek kanal çekmekten kolaydır.
Maksimum ve duyulur gizli saklı ısı kazancı ayrı ayrı karşılanabilmelidir..
Maksimum ısıtma yükü (oda + Enfiltrasyon ) karşılanmalıdır.
İlave kanalların getireceği, hava azalması, kapasite düşüklüğü, dikkate alınmalıdır. Bir çok imalatçı, fancoil üzerindeki filtrenin yarattığı kaybı, dış basınç kaybı olarak açıkça belirtmelidir.
Taner İklimlendirme Sorunsuz ve Hızlı Bakım Çözümleri
Klima Bakımı Servisimiz yıllardır sektörün öncü markalarından biri olarak edindiği tecrübe ile klimalarınızın yüksek performansta ve sorunsuz bir halde çalışması için üst düzey servis hizmetleri sunuyor. Klimalarınızın periyodik bakımlarını yaparak cihazlarınızın ömrünü uzatıyor.


Taner İklimlendirme Sorunsuz ve Hızlı Bakım Çözümleri

Taner İklimlendirme Sorunsuz ve Hızlı Bakım Çözümleri
Klima Bakımı Servisimiz yıllardır sektörün öncü markalarından biri olarak edindiği tecrübe ile klimalarınızın yüksek performansta ve sorunsuz bir halde çalışması için üst düzey servis hizmetleri sunuyor.

İstanbul’un derhal her semtine ulaşan servis ağı ile Taner İklimlendirme 7/24 uzman desteği yanınızda. Klima Bakım Servisi işlemleriniz için Servis Talep Formunu doldurabilir veya Taner İklimlendirme Bakım Servisi 7/24 numarası olan 0532 474 54 51’i arayabilirsiniz.(Fancoil Servisi,Fancoil Servisi Bakım,FAncoil Servisi Arızafancoil bakımı

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Previous Post

Şile Klima Servisi

Next Post

VRF/VRV SERVİSİ

Call Now Button
Open chat